Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Autobusová linka RegioJet Bratislava – Letisko Wien Schwechat – Viedeň štartuje 18. novembra.

815

RegioJet |MM| Autobusová linka RegioJet Bratislava – Letisko Wien Schwechat – Viedeň štartuje 18. novembra. Cestovné lístky na žlté autobusy ponúka dopravca za cenu už od € 1,-

RegioJet bude garantovať to, že cestujúci nezmeškajú odlet lietadla z letiska Schwechat. V prípade, že by sa tak z viny dopravcu stalo, RegioJet preplatí cestujúcemu všetky náklady na kúpu novej letenku či uhradí celú dovolenku.

Od stredy 18. novembra spustí RegioJet premávku na úplne novej autobusovej linke Bratislava - Letisko Wien Schwechat – Viedeň, centrum. Cestovné lístky začal žltý dopravca predávať koncom minulého týždňa za akčné ceny od € 1,- za jednosmerný lístok z centra Bratislavy na letisko Wien Schwechat a aj do centra Viedne. Maximálna cena plného cestovného bude € 4,- pre dospelého a € 3,60 pre deti do 15 rokov.

Rešpektujeme aktuálnu ponuku na trhu a vstupujeme naň s akčnou cenou lístkov za € 1,-. Maximálna cena za jednosmerný lístok bude € 4,-. Takáto cenová politika nám postačuje na to, aby bola linka v zisku a osobne môžem garantovať, že cena 4 eur bude cestujúcim dostupná natrvalo," hovorí Radim JANČURA, majiteľ spoločnosti RegioJet.

Autobusy RegioJet budú na novej linke premávať až 16x denne v každom smere. Obsluhovať budú zastávky Bratislava - AS Mlynské Nivy, Bratislava - Most SNP, Bratislava - Einsteinova, Letisko Wien Schwechat (zastávka č. 2) a autobusový terminál Viedeň – Štadión na Engerthstrasse ktorý sa nachádza v centre Viedne s pohodlným prestupom na viedenské metro linky U2.

Prvý spoj bude z Bratislavy vychádzať o 04:30. Na letisko Wien Schwechat príde o 05:30. Ponúkne tak ideálny prípoj k väčšine odletov do európskych miest a ďalších destinácií. Posledný spoj z letiska vo Schwechate bude odchádzať o 22:00 a rovnako ponúkne ideálny prípoj k večerným príletom z veľkého množstva destinácií. Počas celého dňa budú autobusy premávať v hodinovom intervale a všetky spoje zastavia na všetkých zastávkach na uvedenej trase. 

 

V Bratislave na autobusovej stanici ponúkne RegioJet pohodlný prestup na svoju ďalšiu linku do Nitry a Banskej Bystrice a rovnako aj na ďalšie autobusové spoje STUDENT AGENCY. Samozrejmosťou je kúpa cestovného lístka na jeden doklad. Pri započítaní akčných cien tak začína cestovné napr. medzi Nitrou a Letiskom Wien Schwechat už na € 3,-.

 

Všetkým cestujúcim, ktorí budú cestovať na letisko vo Schwechate, ponúkne RegioJet automaticky aj garanciu preplatenia nákladov na letenky či dovolenku v prípade, že zo zavinenia dopravcu (napríklad porucha autobusu, a pod.) cestujúci zmešká odlet svojho lietadla. „V takomto prípade idú náklady na letenky či dovolenku na nás“, hovorí Radim JANČURA, majiteľ spoločnosti RegioJet.

 

Na novú autobusovú linku z Bratislavy do Viedne nasadí RegioJet svoje úplne nové luxusné autobusy v špičkovom prevedení Fun&Relax, ktoré sú najmodernejšie autobusy v Európe. Všetky sú vybavené inovatívnym multimediálnym systémom Funturo. Ten bol vyvinutý špeciálne pre žltého dopravcu. Jedná sa o dotykové obrazovky zabudované priamo v kožených sedadlách, z ktorých si cestujúci môžu pozrieť filmy, či počúvať hudbu. V každom autobuse je prítomná stevardka, alebo stevard, ktorí sú pripravení pomôcť v prípade vyskytnutia sa akýchkoľvek problémov či otázok. Zároveň poskytujú tzv. Žltý servis. Ten v sebe zahŕňa horúce nápoje počas celej cesty v neobmedzenom množstve zadarmo. Cestujúci si môžu vybrať kávu, čaj, cappuccino, alebo čokoládu. V ponuke je zadarmo aj aktuálna denná tlač a palubný časopis. V prípade záujmu si môžu cestujúci zakúpiť aj drobné občerstvenie za mimoriadne výhodné ceny. Autobus je

plne klimatizovaný. K dispozícií je aj WC. Pri každom dvojsedadle sa nachádza elektrická zásuvka pod napätím 230V.

 

Cestovné lístky na novú linku si môžu cestujúci zakúpiť na internetových stránkach www.regiojet.sk, rovnako aj na všetkých predajných miestach RegioJet a STUDENT AGENCY na Slovensku či u partnerských predajcov v ďalších mestách na Slovensku.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign