Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Bratislava pokračuje v opravách ciest.

817

Hlavné mesto SR Bratislava pokračuje v opravách ciest aj v druhom polroku 2016. Okrem opráv cestných komunikácií mesto opravuje aj zastávky MHD a chodníky vo viacerých častiach Bratislavy. Všetky opravy by mali byť ukončené predbežne do konca októbra 2016. Hlavné mesto tak za celý rok opraví dokopy 50 km ciest, 5 km chodníkov a niekoľko desiatok zastávok MHD.Hlavné mesto SR Bratislava v prvom polroku opravovalo hlavné bratislavské radiály z dotácie vyčlenenej od vlády. V prvom polroku bolo opravených približne 37 km ciest za zhruba 8 mil. EUR. Ako začiatkom roku avizoval primátor Nesrovnal, v druhom polroku je venovaná pozornosť opravám ciest druhej triedy v jednotlivých bratislavských mestských častiach. Na tieto opravy je v rozpočte mesta vyčlenených približne 3,5 mil. EUR.

„Do opravy ciest investujeme v tomto roku približne 11,5 mil. EUR. Takáto suma bola  na opravy vyčlenená počas posledných 4 rokov dokopy! Tento rok ide do opráv ciest teda rekordná suma. A aj tak je to stále len polovica toho, čo by sme potrebovali na opravu všetkých ciest v hlavnom meste, ktoré sú v nevyhovujúcom stave,“povedal primátor.

Do konca roka 2016 sa v meste opravia niektoré úseky ciest (niektoré z nich sú už opravené, ďalšie sa už opravujú): Americké námestie, Brnianska, Kollárovo námestie, Podunajská, Rádiová, Kazanská, Dvojkrížna, Hradská, Tomášikova, Jeséniova, Vajnorská, Kadnárova, Saratovská, Karloveská, Námestie 6. apríla, Vrančovičova, Kremeľská, Panónska, Pajštúnska, Romanova-Jiráskova. Opravené budú aj chodníky na uliciach: Matúšova, Dopravná, Vlárska, Kukučínova, Tomášikova, Vajnorská, Kuklovská, Podháj, Jiráskova, Smolenická,Šintavská, Kutlíkova a Lietavska. Opravy zastávok MHD sa týkajú ník zastávok na uliciach:                       
Brnianska, Nábrežie arm. gen. L. Svobodu, Landererova, Trnavská, Stromová, Rybničná a Jantárová cesta.


Fotogaléria k článku:

817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer

Zobraziť všetky fotografie
817
Autor: Miroslav Košírer

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign