Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Bunker BS-8 Hřbitov navštívili žiaci v rámci tematických výletov

817

British International School Bratislava, s.r.o. z Dúbravky už niekoľko dní usporadúva pre svojich žiakov tematické výlety do vojenského múzea v bunkri BS-8 Hřbitov na Kopčianskej ulici v Petržalke. Žiaci prišli do múzea veľmi dobre pripravení, nehovoriac o tom, že mali vypracované otázky o vojenských dejinách kvalitnejšie, ako sme očakávali. Ak porovnáme žiakov zo štátnych škôl, tí prídu do múzea takmer nepripravení.


British International School Bratislava, s.r.o., poskytuje kvalitné vzdelanie britského typu charakterizované nasledovným:


• Vyučovanie podľa anglických národných osnov, prispôsobených potrebám zahraničných ako aj miestnych študentov, a zároveň oboznámenie sa s kultúrou krajiny
• Vysoká úroveň poskytovaného vzdelávania učiteľmi pochádzajúcimi nielen z Veľkej Británie, ale aj iných krajín vrátane Slovenska
• Osobný rozvoj študentov, ktorý podporuje nezávislosť, sebadôveru, toleranciu, dobré správanie a rešpekt
• Udržiavanie dobrého vzťahu rodič - učiteľ ako podstatnej súčasti úspešného vzdelávania detí
• Poznanie, že každý žiak je individuálnou osobnosťou, pričom snahou školy je vytvoriť také prostredie, ktoré mu pomôže rozvíjať nielen svoj akademický potenciál a pripraviť sa na ďalšie vzdelávanie
• Bezpečné, starostlivé, šťastné a stimulujúce prostredie, využívajúc kvalitné vybavenie.


Fotogaléria k článku:

817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer

Zobraziť všetky fotografie
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer

817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign