Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

CENA ARCH 2013

815

Vydavateľstvo EUROSTAV |MM| Tento rok už po 16-krát bude udelená prestížna cena za architektúru Cena ARCH 2013. Cena ARCH je cenou časopisu ARCH o architektúre a inej kultúre. Redakčná rada časopisu ju ustanovila v roku 1998 s úmyslom vyzdvihnúť pozoruhodné diela domácej architektonickej scény. Cena sa udeľuje každoročne architektonickému dielu, ktoré medzinárodná porota (v ktorej sa striedajú renomovaní kritici architektúry z Rakúska, Česka, Slovinska, Maďarska a Slovenska) uzná za najvýraznejší architektonický čin reflektovaný v uplynulom období na stránkach časopisu ARCH.

Slávnostné vyhlásenie Ceny časopisu ARCH je podujatím, v ktorom sa spája profesionalita architektov, ich tvorby, s nadčasovou kultúrnou hodnotou realizovaných diel. Cena ARCH sa vďaka kvalite nominovaných prác, prítomnosti zahraničných a medzinárodne renomovaných odborníkov, ako aj vďaka záujmu odbornej i širokej verejnosti zaraďuje medzi najdôležitejšie podujatia svojho druhu na Slovensku.

V tomto roku bolo na Cenu ARCH nominovaných 10 architektonických diel a laureát bude vyhlásený 7. novembra 2013. Prehľad nominovaných diel si pozrite nižšie alebo na www.arch.sk.

(foto – v prílohe)

CENA VEREJNOSTI
Už tretí rok je snahou, vyhlasovateľa Ceny ARCH časopisu ARCH a Vydavateľstva Eurostav,  priblížiť významné architektonické diela nominované na Cenu ARCH aj širšej verejnosti a pri tejto príležitosti vyhlásili Cenu ARCH 2013 – Cenu verejnosti. Do hlasovania o cenu verejnosti sa môže zapojiť každý komu nie je slovenská architektúra ľahostajná.

 
AKO HLASOVAŤ?
Hlasovanie prebieha na sociálnej sieti Facebook  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=555180647864174&set=a.555175064531399.1073741839.146636025385307&type=1&theater    do 7. novembra 2013.

Je to jednoduché, stačí dať "like" v albume – hlasovanie dielu, ktoré by podľa Vás malo vyhrať Cenu verejnosti. Dielo, ktorého fotka dostane najviac "lajkov" získa Cenu verejnosti 2013.

Laureát Ceny verejnosti bude vyhlásený 11.11.2013

Výherca bude vyhlásený 11.11.2013 na našej fanpage, v komentári pod laureátom. Ak výherca bude nezastihnuteľný alebo sa k výhre neprihlási do 3 dní, žrebuje sa nový výherca.

O ČO HRÁME?
1. cena - zapožičanie štýlového automobilu MiniCooper na víkend s plnou nádržou
2.-3. Cena - predplatné časopisu ARCH na rok 2014


Fotogaléria k článku:

815
Autor: Vydavateľstvo Eurostav
815
Autor: Vydavateľstvo Eurostav
815
Autor: Vydavateľstvo Eurostav

Zobraziť všetky fotografie
815
Autor: Vydavateľstvo Eurostav
815
Autor: Vydavateľstvo Eurostav
815
Autor: Vydavateľstvo Eurostav

815
Autor: Vydavateľstvo Eurostav
815
Autor: Vydavateľstvo Eurostav
815
Autor: Vydavateľstvo Eurostav

815
Autor: Vydavateľstvo Eurostav
815
Autor: Vydavateľstvo Eurostav

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign