Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Debatujem s europoslancami na tému Migračná kríza: šanca, alebo hrozba pre EÚ?

815

Európsky parlament |MM| Informačná kancelária Európskeho parlamentu v Bratislave zorganizovala v poradí štvrtú debatu zo série podujatí pre verejnosť s názvom "DEBATUJEM S EUROPOSLANCAMI". Cieľom podujatia je priblížiť postoje Európskeho parlamentu a poslancov EP na aktuálne témy v Európe.

Podujatie sa konalo v pondelok 9. novembra 2015 v priestoroch kaviarne Foxford na Laurinskej ulici v Bratislave.  Témou novembrovej debaty bola Migračná kríza: šanca, alebo hrozba pre EÚ? Pozvanie prijali poslanci Európskeho parlamentu  Richard Sulík (ECR) a Anna Záborská (EPP). Diskusiu moderoval Robert Hajšel, riaditeľ Informačnej kancelárie na Slovensku.

Robert Hajšel otvoril debatu úvodom do problematiky migračnej krízy a zároveň predstavil výsledky posledného Eurobarometra. Poslanci EP pani Záborská a pán Sulík pokračovali prezentáciou ich postojov a názorov k tejto téme.  

Diskusia trvala dve hodiny a jej priamy prenos  bol zabezpečený prostredníctvom aplikácie Periscope. Diváci a účastníci debaty sa mohli do diania aktívne zapájať prostredníctvom aplikácie sli.do, či  už hlasovaním v ankete, alebo položením otázky.

Všetkým debatujúcim veľmi pekne ďakujeme, kapacita kaviarne bola úplne naplnená. Mnohí sa bohužiaľ nezmestili, intenzívne preto hľadáme väčší priestor pre nasledujúce podujatia DEBATUJEM s EUROPOSLANCAMI.

 .

Kompletný záznam debaty


Video k článku:


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign