Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Detské kardiocentrum spúšťa kampaň na 2 % z dane

815

Access Production |MM| Nadácia Detského kardiocentra už roky pomáha deťom s chorými srdiečkami. V týchto týždňoch sa ľudia rozhodujú, kam venujú 2 percentá zo svojich zaplatených daní za minulý rok. Nadácia Detského kardiocentra sa tiež uchádza o podporu Slovákov a ich sympatie sa tento rok rozhodla získať aj vďaka televíznemu spotu, ktorý už beží v televízii. V ňom si zahrala dokonca aj malá Cynthia, dcéra Patrície a Róberta Vittekovcov. Pomocnú ruku pri získavaní finančných prostriedkov zo zaplatených daní poskytli aj herci René Štúr, Sväťo Malachovský a Lenka Košická. Melódia spotu je výsledkom skvelej práce skupiny Hex a spot naspieval spevák Robo Opatovský.

Hlavnou myšlienkou televízneho spotu je, že zlomené srdce vylieči čas, ale vrodené srdcové ochorenia môže vyliečiť len kvalitne vybavené Detské kardiocentrum. Kým René Štúr a Sväťo Malachovský nahovorili rozhlasový spot, v tom televíznom prepožičala svoj hlas Lenka Košická a nová štúdiová hviezda, len 5 ročný Davidko Devan. Všetci pomocníci nám vyšli v ústrety bez nároku na honorár. Malá Cynthia Vitteková si zahrala jednu z hlavných postáv, za čo je na ňu jej mama Patrícia veľmi hrdá. „Cynthia je odmalička bojovník, zaujíma sa o africké deti a napríklad aj na dovolenke musím obchádzať uličky a vysvetľovať, že nemôžeme od každého chudobného dievčatka kúpiť náramky. Thia je taký malý zázrak. Kam príde, nesie slnko a spot na Detské kardiocentrum bola jej vlastná iniciatíva. Tento spot má hlbokú myšlienku a krásne poslanie,“ prezradila Patrícia Vitteková. Cynthiu si vybrala agentúra, ktorá spot nakrúcala a podľa slov Vittekovej, na kasting ju priviedli jej kamaráti, pretože nechcela, aby mala výhody, prípadne naopak.

Okrem nového spotu spustila Nadácia Detského kardiocentra aj novú, kreatívnu internetovú stránku. Veľkú pomoc pri tvorbe, realizácii spotov a internetovej stránke poskytla istá reklamná agentúra. „V kreatívnom návrhu sme pracovali s ideou – Zlomené srdce vylieči čas. Zamerali sme sa na prvú lásku, prvé nevinné pohľady a detskú radosť aj starosť či sklamanie, momenty tak blízke dospelým. Táto idea bola rozpracovaná do printovej inzercie, rádiového a televízneho spotu pre Nadáciu Detského kardiocentra. Jeho hrdinami sú deti a ich úprimné pohľady očí, ktoré chcú dostať druhú šancu pre svoje zlomené srdcia,“ vysvetlil Daniel Abrahám z agentúry Effectivity, ktorá sa podujala pomôcť Nadácii Detského kardiocentra. „Naozaj sa chceme veľmi pekne poďakovať pánovi Abrahámovi a celému jeho tímu, za tvorbu úžasného televízneho, rozhlasového spotu, webovej stránky a za neuveriteľnú pomoc v kampani, ako aj všetkým, ktorí nám akýmkoľvek spôsobom pomáhajú,“ povedala Mária Kadlečíková, správkyňa Nadácie Detského kardiocentra.

Nový vizuál internetovej stránky nadácie je možné nájsť na jej pôvodnej adrese www.nadaciadkc.sk.

 


Fotogaléria k článku:

815
Autor: Access Production
815
Autor: Access Production
815
Autor: Access Production

Zobraziť všetky fotografie
815
Autor: Access Production
815
Autor: Access Production

Skryť všetky fotografie

Video k článku:


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign