Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

DPB akceptuje predaj predplatných cestovných lístkov na nové BMK - aktualizácia

815
DPB |MM|  DPB, a.s. začne dňom 23.9.2014 o 00:00 h, t.j. 24.9.2014 predávať predplatné cestovné lístky Integrovaného dopravného systému Bratislavského kraja aj na nové Bratislavské mestské karty. Dopravný podnik Bratislava v spolupráci s dodávateľom vykonali upgrade systému, ktorý zabezpečí akceptáciu BMK s novým čipom. Cestujúci, ktorí majú vydanú novú BMK, si už môžu na predajných miestach DPB, a.s. zakúpiť PCL. 


Dočasné obmedzenie predaja bude len na Multifunkčných samoobslužných automatoch umiestnených v obchodných centrách, nakoľko sa v súčasnosti zabezpečuje upgrade systému dodávateľom. Rovnako zatiaľ nebude možné overovanie zakúpených PCL IDS BK  na infotermináloch umiestnených v predajniach DPB, a.s., nakoľko dodávateľ v spolupráci s DPB, a.s. inštaluje vyššiu, modernizovanú verziu systému. Cestujúcim sa ospravedlňujeme a veríme, že sa uprage v dohľadnej dobe podarí zabezpečiť. Toto dočasné obmedzenie sa však týka iba novo vydaných BMK. Všetky platné BMK vydané s pôvodným čipom sú v multifunkčných samoobslužných automatoch a infotermináloch naďalej akceptované.

Aktualizácia pre cestujúcich:

Upgrade systému na Multifunkčných samoobslužných automatoch - nasadenie ostrej verzie sa bude realizovať od 6.10.2014 a predpokladaný termín ukončenia aktualizácie aplikácie vo všetkých zariadeniach je 8.10.2014.

Upgrade systému na infotermináloch pre cestujúcu verejnosť - nasadenie ostrej verzie sa bude realizovať od 6.10.2014 a predpokladaný termín ukončenia aktualizácie aplikácie vo všetkých zariadeniach je 7.10.2014.

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign