Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Generál v bojovej línii

Miroslav KošírerDátum09. 04. 2014 23:02:02TémaVoľný čas
817

 V areáli vojenského múzea pri  bunkri BS – 8 na Kopčianskej ulici sa konali oslavy 96. výročia oslobodenia Bratislavy –Petržalky. Pekné počasie a zaujímavý  kultúrny program  prilákal do areálu počas celého dňa niekoľko stovák milovníkov vojenskej histórie. Na svoje si prišli deti, mládež, rodičia i tí skôr narodení. Čerešničkou na torte boli vystavené   najmodernejšie motocykle rôznych svetoznámych značiek nevynímajúc tých historických motocyklov. Motocyklovú jazdu cez Petržalku zorganizovalo OZ „Mladá Petržalka“ pod vedením Olivera Kríža. Veľkú pozornosť pútal vojenský prístrešok prekrytý maskovacou sieťou, kde na stole boli vystavené dobové vojenské artefakty, masky, zbrane, rôzne doplnky a časopisy „Obrana“, ktoré vydáva MO SR. Lákadlo pre návštevníkov boli vystavené vojenské generálske uniformy a osobná účasť generála Ľubomíra Bulíka. Návštevníci mali možnosť vyfotografovať sa v generálskej uniforme, alebo si urobiť spoločné fotografie s generálom Ľubomírom Bulíkom. Vojenské kultúrne podujatie pri  bunkri BS-8 pre obyvateľov Bratislavy pripravili v rámci spolupráce OZ „Mladá Petržalka“ OZ „Zachráňme petržalské bunkre“, Vojenský historický ústav, Mestská časť Petržalka, a Magistrát hl. mesta SR Bratislavy.


Fotogaléria k článku:

817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer

Zobraziť všetky fotografie
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer

817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer


Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign