Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Medzinárodná konferencia o boji proti diváckemu násiliu /20. - 21. november 2013/

Prezídium PZSR |MM| Katedra policajných vied Akadémie Policajného zboru v Bratislave organizuje v dňoch 20. – 21.novembra 2013 medzinárodnú vedeckú konferenciu k problematike diváckeho násilia, ktorá sa bude konať v priestoroch Akadémie PZ na Sklabinskej ulici č. 1.  Záštitu nad podujatím prevzal podpredseda vlády a minister vnútra Robert Kaliňák.

 

Vedeckú konferenciu s názvom „Spoločenský boj proti diváckemu násiliu“ pripravujeme na základe spoločensky aktuálnej potreby stupňujúceho sa diváckeho násilia a narúšania hromadného verejného poriadku v spoločnosti, pri organizovaní rôznych podujatí športového charakteru a iných akcií.

Ciele medzinárodného stretnutia:

  • prehodnotiť súčasné divácke násilie a zastaviť nárast jeho prvkov v spoločnosti;
  • aplikovať do praktickej roviny činnosti výkonu zodpovedných inštitúcií  k eliminácii násilia, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatných foriem intolerancie v akejkoľvek forme;
  • vytvoriť podmienky pre medzinárodnú spoluprácu v danej problematike na úrovni EU v legislatívnej oblasti  a v eliminácii násilia s medzinárodným prvkom.

Program konferencie /bude spresnený po uzavretí prihlášok/:

20. novembra 2013

9:00                           Otvorenie konferencie
9:15 – 12:00               Prednášky
12:00 – 12:30             Diskusia
12:30 – 13:30             Obed
13:30 – 15:30             Prednášky
16:00                         Záver 

21. novembra 2013

9:00                           Otvorenie konferencie
9:15 – 12:00               Prednášky
12:00 – 12:30             Diskusia
12:30 – 13:30             Obed
13:30 – 15:30             Prednášky
16:00                         Ukončenie konferencie


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign