Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Medzinárodné jazdecké preteky 51. Grand Prix 2016

Miroslav KošírerDátum22. 07. 2016 22:02:17TémaVoľný čas
817

 Na 51. ročníku medzinárodných jazdeckých pretekov Mercedes-Benz Grand Prix Bratislava CSI 3* - World Cup (22. - 24. júla) potvrdilo svoju účasť 19 krajín a organizátori očakávajú spolu okolo 150 koní. Tento rok bude na prestížnom podujatí chýbať Pohár národov, no pripravené sú súťaže Amatérskej série (CSIAM) a Série mladých koní od päť do sedem rokov (CSIYH). Diváci,  majú  bezplatný vstup do jazdeckého areálu TJ Slávia STU v bratislavskej Petržalke, tak uvidia až 19 súťaží. Celkový počet pretekárov a koní sa ešte môže zvýšiť, keďže uzávierka prihlášok je až 15. júla. Domáce jazdectvo bude reprezentovať minimálne 20 doteraz prihlásených jazdcov na 31 koňoch. Medzi nimi sú Tomáš Kuchár, Marián Štangel, Ján Cigán,  Radovan Šillo. Celkovo môže Slovensko prihlásiť až 25 pretekárov. "Myslím si, že naši pretekári môžu dopadnúť pomerne dobre. Budú tu prví traja z nedávnych majstrovstiev Slovenska i ďalší. Dúfame, že tu ešte vycibria formu a uvidíme ich na debni,"  informoval novinárov Andrej  Glatz. Okrem kvalitných športových súťaží sú pripravené vystúpenia Lipicanov z Národného žrebčína Topoľčianky, parkúr psov, nebude chýbať populárne bariérové skákanie, detský kútik a ďalší sprievodný program. Vstup na podujatie je opäť voľný. Záštitu nad podujatím prevzal predseda Národnej rady SR Andrej Danko, ktorý odovzdá Pohár najlepšiemu slovenskému jazdcovi. Finančné ceny pre víťazov a umiestnených budú vo výške 135.800 eur.

Program:
piatok 22. júla, 8.00: Amatérska séria, 9.00: Séria mladých koní - päťročných, 10.00: Séria mladých koní - šesť a sedemročných, 12.00: Malá séria, 14.30: Stredná séria, 17.00: Veľká séria - 1. kvalifikácia na GP
sobota 23. júla, 8.00: Amatérska séria, 9.00: Séria mladých koní - päťročných, 10.00: Séria mladých koní - šesť a sedemročných, 12.00: Malá séria, 14.30: Veľká séria - 2. kval. na GP, kval. na ME 2017, 16.30: Stredná séria, 18.30: Bariérové skákanie
nedeľa 24. júla, 23. júla, 8.00: Amatérska séria, 9.00: Séria mladých koní - päťročných, 10.00: Séria mladých koní - šesť a sedemročných, 12.00: Finále Strednej série, 14.30: Mercedes Benz Grand Prix Bratislava - Finále Veľkej série, 17.00: Finále Malej série


Fotogaléria k článku:

817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer

Zobraziť všetky fotografie
817
Autor: Miroslav Košírer

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign