Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Mesiac úcty k starším v Domove pri kríži

815
Domov seniorov pri kríži si počas októbra, mesiaca úcty k starším, pripravil pre svojich obyvateľov posedenie s pestrým programom. V rámci programu vystúpili deti z materskej školy Pri kríži, obyvatelia zariadenia sa odprezentovali recitáciou básni a próz, či prezentáciami fotografií vytvorených z okamihov bežných dní.
 

„Skláňame sa v úcte pred  vašimi rokmi, plnými vašej životnej aktivity, ktoré ste naplnili svojimi hodnotnými činmi. Staroba sa nás týka. Je prirodzenou súčasťou nášho života a preto dnešná oslava vášho života, je hudbou ktorá zaznieva a vyžaduje obdiv a úctu,“ povedala Janka Dudoňová, riaditeľka Domova pri Kríži, na úvod programu.  

Program sa skladal z dvoch častí. V prvej mali možnosť odprezentovať seniori produkty svojich záujmov, ktoré rozvíjali aj počas aktivít vo voľnočasových krúžkoch. Príjemnú atmosféru  seniori podčiarkli hrou na harmonike, na klavíri či predstavením Speváckeho krúžku.

V druhej časti programu sa o vystúpenie postarali deti z Materskej školy Pri kríži, ktoré vystúpili so spevom známych detských piesní a tanečnými vystúpeniami. Detská radosť a smiech v spojení s prezentáciou vlastnej tvorby dodali seniorom zariadenia ďalší elán do života.

 

zdroj: www.bratislava.sk


Fotogaléria k článku:

815
Autor: zdroj: www.bratislava.sk
815
Autor: zdroj: www.bratislava.sk
815
Autor: zdroj: www.bratislava.sk

Zobraziť všetky fotografie
815
Autor: zdroj: www.bratislava.sk
815
Autor: zdroj: www.bratislava.sk
815
Autor: zdroj: www.bratislava.sk

815
Autor: zdroj: www.bratislava.sk
815
Autor: zdroj: www.bratislava.sk

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign