Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Na MDD s Albatrosom do Prievidze

V súprave mimoriadneho parného vlaku sa bude nachádzať aj poštový vagón Slovenskej pošty. Pri príležitosti Inaugurácie poštovej známky s Albatrosom 498.104 (17.apríla 2015) bude v tomto poštovom vagóne zriadená výstava poštových známok s technickými pamiatkami Slovenska a tiež bude slúžiť ako pojazdná pošta. Cestujúci budú môcť odovzdať svoje zásielky pracovníkom pošty počas celej jazdy. Každá zásielka bude označená mimoriadnou pamätnou príležitostnou pečiatkou.

Vo vlaku bude zaradený aj reštauračný vozeň.
V každom vozni bude počas jazdy prebiehať losovanie tomboly, vedomostný kvíz a súťaž v kreslení Albatrosa. Nebude chýbať predaj materiálov so železničnou tematikou, nová Omaľovánka a Pexeso Vláčiky a predaj limitovanej edície poštovej známky s Albatrosom 498.104.

Cena miestenky:  20 € pre deti do 15 rokov, 25 € dospelí

Výťažok z cestovného bude použitý na opravu a udržiavanie prevádzkyschopného stavu rušňa 498.104 Albatros. Vo vlaku neplatia žiadne zľavy. Deti do troch rokov cestujú zadarmo bez nároku na miesto. Cestujúci vo vlaku cestujú na vlastnú zodpovednosť. V prípade nevyužitia služby sa cestovné nevracia.

Cestovný poriadok bude zverejnený najneskôr 25.mája 2015 na www.albatrosklub.sk  Predpokladaný odchod vlaku z BA hl.st. je o 7:30 hod.

Nenechajte si ujsť skvelú atmosféru jazdy parným vlakom za krásami Slovenska a objednajte si miestenky už dnes !

OBJEDNÁVKY MIESTENIEK:

- elektronicky na E-MAILOVEJ ADRESE : albatrosklub@albatrosklub.sk  do 27.mája 2015
- osobne vo Valčíku na Podkolibskej ul. 1 v Bratislave od 20.apríla 2015 do 28.mája 2015 po telefonickej dohode alebo do vypredania voľných miest


ALBATROS klub, o.z. RD Bratislava hlavné, Tupého ul. 4, 813 05 Bratislava

tel.: 02-2029-4083 ; tel.: 02-2029-5222 ; www.albatrosklub.sk ; albatrosklub@albatrosklub.sk


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign