Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Napíš článok na blog o voľbách do Európskeho parlamentu a vyhraj cestu do Štrasburgu!

815

Európsky parlament |MM| Čo si myslíš o Európskom parlamente? Budeš hlasovať vo voľbách 24. mája 2014? Čo sa ti na EÚ najviac páči alebo nepáči?

Sformuluj svoje myšlienky do originálneho článku, zverejni ho na blogu a pošli nám link! Autora najoriginálnejšieho a najzaujímavejšieho článku na blogu na tému "Voľby do Európskeho parlamentu 2014" pozveme na návštevu sídla Európskeho parlamentu v Štrasburgu. A to hneď v júli tohto roku, kedy zasadne novozvolený Európsky parlament!

Odkazy na všetky súťažné články zverejníme na našej webstránke a na našom Facebooku. Súťaž potrvá od 15. februára do 31. marca 2014. Najlepší článok vyberie porota zložená zo zástupcov Informačnej kancelárie EP na Slovensku. Linky na svoje uverejnené články pošlite mailom na epbratislava@europarl.europa.eu

. Tešíme sa na Vaše blogové články!

Pravidlá súťaže:

- Súťažné blogy nesmú propagovať konkrétnu politickú stranu alebo kandidáta, blogeri nemôžu byť ani ich aktívnymi členmi.

- Články budú do súťaže zaradené iba ak boli publikované po 14. februári 2014. Článok musí byť publikovaný na internetovom blogu.

- Maximálny počet znakov článku je 3410 (vrátane medzier). Článok môže obsahovať fotografie, ktoré však nebudú pri hodnotení zohľadnené.

- Do súťaže nebude zaradený článok, ktorý bude obsahovať vulgarizmy alebo výrazy vzbudzujúce rasovú, náboženskú, etnickú alebo inú diskrimináciu, xenofóbiu, násilie atď.

- Organizátor súťaže si vyhradzuje právo nezaradiť do súťaže článok, ktorý sa netýka súťažnej témy a v prípade nedostatočnej úrovne článkov neudeliť cenu.

- Víťaz bude vyhlásený do dvoch týždňov po skončení súťaže a jej vyhodnotení publikovaním na stránke www.europskyparlament.sk a na Facebookovej stránke www.facebook.com/ikepba

- Články budeme vyhodnocovať po splnení formálnych kritérií na základe subjektívneho posúdenia hodnotiteľov. Prípadné zmeny, ktoré v článku na blogu vzniknú po odoslaní prihlášky do súťaže nebudú brané do úvahy


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign