Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 8. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Nemocnica sv. Michala v Bratislave patrí medzi najlepšie všeobecné nemocnice na Slovensku

MVSR |MM| Nemocnica sv. Michala v Bratislave, ktorá patrí pod Ministerstvo vnútra SR, je už niekoľko rokov jednou z najlepších všeobecných nemocníc na Slovensku, o čom svedčia aj prieskumy medzi pacientmi. Minulý rok prešla nemocnica výraznou modernizáciou, ktorej súčasťou bolo vybudovanie novej a prístupnejšej budovy v centre mesta. Neodmysliteľnou súčasťou modernizácie bol aj nákup najmodernejších prístrojov, pomocou ktorých sa zlepšila diagnostika a liečba pacientov.

Aj preto bola vyhodnotená v pacientskom prieskume zdravotnej poisťovne Dôvera ako najlepšia všeobecná nemocnica na Slovensku. „Vďaka tomuto prvenstvu získala nemocnica ďalšie potrebné finančné prostriedky na nákup nemocničného vybavenia, ktoré pomôže ďalej zlepšovať služby našim pacientov. Konkrétne ide o motorovú dlahu na traumatologicko-ortopedickom oddelení a osmometer pre potreby oddelenia klinickej biochémie a hematológie,“ povedal riaditeľ nemocnice Marian Križko.

 

„Naši poistenci známkujú zdravotnícke zariadenia pravidelne a každoročne stanovujú rebríček slovenských nemocníc. V tomto roku sme vyhodnotili viac ako 8000 dotazníkov od poistencov, ktorí boli hospitalizovaní v roku 2015. Tento prieskum je dôležitou spätnou väzbou pre nás aj pre samotné nemocnice, preto chceme tie najlepšie motivovať, aby si dosiahnutú kvalitu udržali,“ povedal generálny riaditeľ Dôvery Martin Kultan. Nemocnica sv. Michala, ktorá bola v posledných troch rokoch vždy v prvej trojke najlepších všeobecných nemocníc, získala od Dôvery príspevok v sume 12.500 eur na skvalitnenie prístrojového vybavenia a zlepšenia prostredia nemocnice. Príspevok v rovnakej výške získali aj ďalšie tri ocenené zdravotnícke zariadenia.

 

Kompletný rebríček nemocníc zostavený na základe hodnotenia pacientov nájdete na tejto stránke.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign