Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Obnovenie obsluhy stálych zastávok v Dúbravke

Od 7. októbra budú opäť autobusmi liniek č. 83 a N34 v Dúbravke v smere Pri kríži obsluhované stále zastávky (Pekníkova, Žatevná, Štepná, Homolova, Pri kríži – na ul. Pri kríži).

Autobusy linky č. 26 budú z náhradnej zriadenej zastávky v obratisku „Žatevná“ premávať v smere Jána Jonáša VW cez ul. Štepná, Pri kríži. Na uvedených cestných komunikáciách budú obslúžené zastávky „Štepná“ a „Homolova“ (s charakterom na znamenie). Od zastávky „Pri kríži“ na Saratovskej ul. premávajú po stálej trase.
Počas trvania dopravných obmedzení nebudú v smere Jana Jonáša VW obslúžené zastávky: „Pekníkova“ a „OD Saratov“ na Saratovskej ulici.
Autobusy linky č. 27 budú premávať v smere OC Dubrawa po stálej trase. 

Tieto obmedzenia súvisia s modernizáciou električkovej trate v Dúbravke, ktorá bola v kritickom stave. Prosíme preto cestujúcich o trpezlivosť. DPB vyvíja maxinálne úsilie preto, aby sa práce realizovali postupne v jednotlivých križovatkách a jednotlivé autobusové linky neboli obmedzené naraz v jednom období, ale postupne v kontexte harmonogramu prác.

Ďalšia zmena organizácie dopravy autobusových liniek bude realizovaná v nasledujúcom období prác na trati v Dúbravke. Cestujúcich o nej budeme informovať.

 

zdroj: www.dpb.sk


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign