Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Petícia Za Bratislavu bez hazardných hier

V Bratislave sa začala 28.mája 2015 petícia za zákaz hazardu na území hlavného mesta. Podpísaní občania v nej vyzývajú mestské zastupiteľstvo, aby v tejto veci prijalo všeobecne záväzné nariadenie a obmedzilo hazard na území nášho mesta.

Na texte petície a jednotlivých krokoch sa dohodol primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal spoločne so starostami bratislavských mestských častí. Primátor Nesrovnal je zároveň aj predseda petičného výboru. Aby petícia bola úspešná, musí ju podporiť minimálne 30 percent Bratislavčanov nad 18 rokov. Petičné hárky budú k dispozícii na väčších kultúrnych akciách mesta a mestských častí, rovnako ako petičný hárok nájdete aj v Kancelárii prvého kontaktu na Magistráte hl.mesta. Petičný hárok nájdete tiež na našom webe. V prípade, že chcete petíciu podporiť aj vy, podpíšte petičný hárok buď priamo na magistráte, alebo vytlačte hárok a spoločne s vašim podpisom ho doručte do ktoréhokoľvek miestneho úradu v jednotlivých mestských častiach, alebo priamo do Kancelárie prvého kontaktu do budovy Magistrátu hl.mesta SR Bratislavy na Primaciálnom námestí 1.
Ďakujeme.

 

zdroj: www.bratislava.sk


Priložené súbory k článku:Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign