Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Prvý Detský vojenský tábor pri bunkri BS-8 Hřbitov v Petržalke

Miroslav KošírerDátum22. 07. 2014 11:30:09TémaVoľný čas
817

Už niekoľko dní sa konajú v areáli vojenského bunkra Detské vojenské tábory pre chlapcov a dievčatá. Deti si užívajú pravú vojenskú atmosféru. Vojaci z bunkra usporadúvajú pre deti zážitkové adrenalínové akčné hry v reálnom prostredí obrannej línie petržalského opevnenia. Vedomostné súťaže o vojenských dejinách československej a slovenskej armády sa konajú v interiéri vojenského múzea v bunkri. Úlohou detí je veľa sa naučiť a zapamätať si to navždy? Dôležité je tímové myslenie a konanie, zmysel priateľstva medzi súťažiacimi skupinami. Neoddeliteľnou súčasťou programu je naučiť deti základy ohrievania a varenie jedla v prírode na priľahlom ohnisku, zakladanie a hasenie ohniska a kde sa v prírode môže, alebo nemôže zakladať ohnisko. Ako chrániť životné prostredie, rozvíjať cit a rešpektovať prírodu a jej živočíchy. Z bohatého programu som vyberal, len tú skromnejšiu časť. Prvý Detský vojenský tábor v petržalskom bunkri sa počas letných prázdnin stal pre deti atraktívny a veľmi obľúbený. Usporiadateľmi zaujímavého programu sú  Občianske združenie Preliezka a Občianske združenie „Zachráňme petržalské bunkre“ v spolupráci s Vojenským historickým ústavom Bratislava a Magistrátom hl. mesta SR Bratislavy.       


Fotogaléria k článku:

817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer

Zobraziť všetky fotografie
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer

817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer


Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign