Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

RegioJet ide získavať podnety na ďalšie zlepšovanie palubných služieb; pre zákazníkov pripravil súťaž

RegioJet |MM| Súkromný železničný a autobusový dopravca RegioJet spúšťa od štvrtka 9. 7. 2015 pre všetkých cestujúcich súťaž za účelom ďalšieho zvyšovania kvality palubných služieb.

Každý cestujúci, ktorý ohodnotí svoju poslednú cestu, je automaticky zaradený do žrebovania o 10 x € 180,- mesačne. Tie môže následne ako kredit využiť na lubovoľné cesty žltými vlakmi, alebo autobusmi RegioJet a STUDENT AGENCY.

Na začatie súťaže RegioJet zvolil práve letné obdobie, kedy cestuje tradične najviac cestujúcich. Súťaž trvá do konca roka 2015.

Vyplnenie krátkého dotazníka spokojnosti s palubnými službami a obsluhou palubného personálu trvá približne 5 minút. Na jeho základe bude mať RegioJet ešte lepší obraz o tom, ako cestujúci vnímajú palubné služby. Registrovaný cestujúci môže vyplniť dotazník po prihlásení sa na stránke www.regiojet.skv  sekcií “Zoznam rezervácií”. Neregistrovaný cestujúci dostane pozvanie do dotazníka e-mailom.

Všetky podnety číta osobne aj Radim Jančura, majiteľ holdingu STUDENT AGENCY, pod ktorý spadá aj slovenský RegioJet.

„Sme zákaznícky orientovaná spoločnosť. Je pre nás dôležité poznať, ako naši cestujúci službu vnímajú. Vždy je čo zlepšovať a práve oni sú tí, ktorí presne vedia čo potrebujú. Ich názory nás podnecujú k  lepším výkonom a vďaka ich chvále, kritike či podnetom dokážeme zistiť, čo cestujúcemu vyhovuje najviac a stále tak zvyšovať kvalitu našich služieb,“uvádza Jančura.

RegioJet príjme denne od svojich cestujúcich stovky názorov, no toto číslo chce stále zvyšovať. „Je v  našom záujme, aby nám svoju spätnú väzbu odoslalo čo najviac zákazníkov. Ako sa hovorí 100 ľudí - 100 chutí“, dodáva Jančura.

 

Informácie o RegioJet

 

Vlakový a autobusový dopravca RegioJet na Slovensku prevádzkuje na vlastné komerčné riziko luxusné vlaky InterCity na trase Bratislava – Žilina – Košice a EuroCity Košice – Žilina – Ostrava - Praha. Taktiež nedotovanú komfortnú autobusovú linku z Banskej Bystrice cez Nitru do Bratislavy v štýle Fun & Relax a na základe objednávky Ministerstva dopravy Slovenskej republiky vo verejnom záujme vlakovú linku Komárno – Dunajská Streda – Bratislava. V  súčasnosti je v  príprave aj luxusná medzinárodná autobusová linka Bratislava – Schwechat – Viedeň.

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign