Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Spájame sa aj pre Vašu budúcnosť

815
Platforma žien Slovenska |MM|  Dňa 8. marca 2016 na Medzinárodný deň žien organizuje Platforma žien Slovenska 3. výročnú konferenciu v Hoteli Tatra v Bratislave.
Program konferencie bude rozdelený na dva diskusné bloky. Prvý blok s názvom Ženy – ekonomický potenciál 21. storočia  a druhý blok Ako spolu (NE)spolupracujeme. Zároveň PŽS na podujatí aj predstaví výsledky projektu Hlasy žien. Projekt Hlasy žien sa zameriava na hodnotenie volebných programov politických strán a hnutí z pohľadu sociálno-ekonomického postavenia žien na Slovensku.

Platforma  žien  Slovenska je nezávislá a apolitická  organizácia  so  spoločnými  hodnotami a cieľmi  pre  všetky ženy Slovenska. Je priamou  podporou  pre  sebarealizáciu  žien  z  ekonomického,  osobnostného  a  sociálneho hľadiska  za  účelom  zlepšenia  ich  postavenia  na  Slovensku,  trhu  zamestnanosti  a  uplatnenia  v praxi. Má ambíciu byť  rovnocenným  partnerom  slovenskej    vlády  a  parlamentu,  pri  presadzovaní  potrieb  žien,  zvyšovaní  ich  účasti  na  trhu  práce,  rozhodovaní,  zabezpečovaní  rovného  postavenia  žien v spoločnosti a prispievaní k zmene ich vnímania zo strany spoločnosti. Platforma  žien  Slovenska realizuje 3. ročník konferencie v spolupráci so  Zastúpením Európskej komisie na Slovensku a Slovak Business Agency.  Mediálnymi partnermi sú Tlačová agentúra Slovenskej republiky a Ženy v meste.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign