Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Správa daní v Bratislave sa sťahuje

815

Finančná správa SR |MM|  Riešenie všetkých otázok na jednom mieste a väčší komfort pre bratislavské firmy či občanov. Daňový úrad pred bratislavské obvody Ružinov, Nové mesto, Dúbravka a Petržalka budú o pár týždňov na jednom mieste. Daňovníci po novom všetko vybavia na jednej adrese Ševčenkova 32, Bratislava Petržalka.

Proces sťahovania zamestnancov v rámci Bratislavy sa začne zajtra 18. augusta a potrvá do konca septembra 2015. Pre občanov či podnikateľov to znamená, že takmer všetci budú mať k dispozícií kompletný klientský servis na Ševčenkovej 32 v bratislavskej Petržalke.

Takmer 700 zamestnancov sa presťahuje  nasledovne:

  • z Račianskej 153/A sa na adresu Ševčenkova 32 sa presťahuje správa daní pre obvod BA III /bývalý DÚ BA III/,
  • z ul. VI. Clementisa 10 sa na DÚ Ševčenkova 32 presťahuje správa daní pre obvod BA II. /bývalý DÚ BA II a DÚ BA IV./.

V administratívnej budove Ševčenkova 32 v Petržalke,  bude po presťahovaní sídliť správa daní pre obvody Bratislava II., III., IV. a V. Správa daní pre obvod Bratislava I.  zostáva v pôvodnej budove na ulici Radlinského 37.

Počas celej doby sťahovania budú podateľne v budovách na ul. Račianska 153/A a Vl. Clementisa 10 pre verejnosť k dispozícií.

Finančná správa ďakuje verejnosti za pochopenie. Všetky doplňujúce informácie získate od pracovníkov daňového úradu, na vývesných oznamoch a na Call centre Finančnej správy 048/ 43 17 222.   

Finančná správa týmto šetrí náklady na svoju prevádzku. Príkladom je sťahovanie zamestnancov Daňového úradu Bratislava. Prvá etapa sťahovania sa uskutočnila počas minulého roka a ušetrilo sa viac ako 200 tisíc eur. Druhé sťahovanie odštartuje zajtra a predpokladaná ročná úspora je viac ako 400 tisíc eur.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign