Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 8. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

V stredu 25.3.2015 bol otvorený 36. ročník veľtrhu CONECO a 25. ročník veľtrhu RACIOENERGIA

817

Veľtrh Coneco každoročne prináša nové trendy v stavebníctve i v architektúre. Pod jednou strechou nájdete všetko potrebné pre stavbu a rekonštrukciu - od stavebných materiálov, cez okná, dvere, strechy, podlahy, klimatizácie, elektroinštalácie, sauny, vírivky, garážové brány až po zariadenie do záhrady. Ponuku dopĺňajú nové revolučné materiály, ktoré zabezpečia úsporu energie, inteligentné elektroinštalácie, ale aj bohatý sprievodný program plný rád a odporúčaní. Jednej z mnohých stredajších odborných prednášok sme sa zúčastnili aj my a to na často diskutovanú tému financovanie stavby a prečo si brať úver  na rekonštrukciu domu od PSS, a.s. vysvetľoval odborník na slovo vzatý  Ing. Miloš Blanárik zástupca PSS „Sme najväčšia stavebná sporiteľňa na Slovensku a máme najdlhšie skúsenosti s úvermi pre SVB, BD a SBO. Úvery v objeme 330 mil. Eur doposiaľ využilo už vyše 3 800 klientov. PSS poskytuje výhodné úvery pre všetkých, ktorí si chcú zrekonštruovať domy, byty, ale aj pre Spoločenstvá vlastníkov bytov, Bytové družstvá a iných správcov bytových objektov. PSS úver klientom ušije na mieru, to znamená, že nemusíte mať potrebné vlastné finančné prostriedky a taktiež bez zakladania bytov, alebo obytného domu. Na zabezpečenie úveru stačí vinkulovať 3 splátky úveru aj bez zvyšovania príspevkov do FPÚO. Pri úvere nad 600 000 Eur je individuálna úroková sadzba, zálohovo môžete čerpať prostriedky až do výšky 80% úveru. Splatenie pred tým poskytnutého úveru na obnovu bytového domu  za zvýhodnených podmienok.“ povedal na záver prednášky Ing. Blanárik. Podrobnejšie informácie o stavebných úveroch nájdu návštevníci v červenom stánku Prvej stavebnej sporiteľne na prízemí v hala B. S Conecom je stavba a rekonštrukcia jednoduchšia! Tento rok  Veľtrhy CONECO/RACIOENERGIA obohatila nová sekcia s názvom VODA. Práve voda      je dôležitým prvkom z hľadiska ochrany životného prostredia a udržateľnosti disponuje obrovským potenciálom v oblasti energetiky a má nenahraditeľný význam pre všetky oblasti života. Profil novej sekcie tvoria ochrana životného prostredia, vodné hospodárstvo, úprava vody a zariadenia, čistenie odpadových vôd a technológie, protipovodňová ochrana, meracie a monitorovacie systémy, prevádzkovanie vodovodov a kanalizácií, komunálna technika, hydroenergetika, vodná doprava, výstavba a rekonštrukcia. Uvedenie sekcie VODA bude sprevádzať oslava Svetového dňa vody a súvisiaca konferencia. Cieľom je zvyšovať povedomie o vzájomných väzbách medzi vodou a energiou a informovať o nenahraditeľnom význame vody. Aj preto sa motto nasledujúceho ročníka veľtrhov CONECO/RACIOENERGIA ponesie v duchu „Voda je život a živel“. Výstava potrvá do soboty 28.3.2015.


Fotogaléria k článku:

817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer

Zobraziť všetky fotografie
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer

817
Autor: Miroslav Košírer

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign