Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Zasadanie Miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava - Petržalka

817

Poslanci miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava-Petržalka dňa  28.2. 2017 okrem iného schválili : všeobecne záväzné nariadenie mestskej časti Bratislava-Petržalka o zriadení materskej školy na Turnianskej ulici č. 10 od 1. Septembra 2018. V ďalších bodoch  schválili všeobecne záväzné nariadenie mestskej časti Bratislava-Petržalka o zriadení materskej školy na Vyšehradskej ulici č. 17, vrátane jej súčasti, školskej jedálne od 1.septembra 2018. Predloženie žiadosti o nenávratný finančný príspevok za účelom realizácie projektu „Rekonštrukcia budovy ZŠ Turnianska za účelom navýšenia kapacít MŠ“, realizovaného v rámci výzvy na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok na zvýšenie kapacít infraštruktúry materských škôl, ktorého ciele sú v súlade s platným územným plánom Hl. mesta SR Bratislavy a PHSR mestskej časti Bratislava-Petržalka. Zabezpečenie realizácie projektu v súlade    s podmienkami poskytnutia pomoci. Zabezpečenie finančných prostriedkov  na spolufinancovanie realizovaného projektu vo výške 19 250,- €, čo predstavuje 5% spolufinancovanie v rámci celkových oprávnených výdavkov projektu. Poslanci mestskej časti Bratislava-Petržalka neschválili návrh uznesenia poslancov Pavla Šestáka, Miroslavy Makovníkovej Mosnej, Vladimíra Dolinaya, Lýdie Ovečkovej a Eleny Pätoprstej v znení: „Poslanci Miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava-Petržalka vyzývajú starostu  a poslancov mestskej časti, ktorí súčasne vykonávajú funkciu poslancov Mestského zastupiteľstva Hl. mesta SR Bratislavy, aby v avizovanom opakovanom hlasovaní o hazarde v Bratislave hlasovali za úplné zrušenie hazardu a rešpektovali tak vôľu obyvateľov mesta prejavenú v petícii Bratislava proti hazardu“.

 


Fotogaléria k článku:

817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer

Zobraziť všetky fotografie
817
Autor: Miroslav Košírer
817
Autor: Miroslav Košírer

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
›REGISTROVANÍ NICKOM‹
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign